Грузія звинувачує Росію в порушенні угоди про виведення військ

Вівторок, 19 серпня 2008, 10:17 Радіо Свобода СНД - Грузія
Друк

У заяві грузинського зовнішньополітичного відомства йдеться, що російські війська знову зайняли військову базу в Сенакі на заході Грузії. Російська сторона поки що не коментує цієї інформації.

Раніше вчора заступник начальника Генштабу Збройних сил Росії Анатолій Ноговіцин повідомив, що Росія в понеділок почала відведення своїх військ у Грузії на позиції, визначені узгодженим мирним планом.

Проте, грузинська сторона заявляє, що не помітила жодних ознак виведення російських військових.

Радіо Свобода