Санкції США проти п’яти іранських компаній

Середа, 13 серпня 2008, 07:11 Радіо Свобода У світі - Америка
Друк

Федеральне казначейство США повідомило про запровадження санкцій проти п’яти іранських компаній, вважаючи їх причетними до реалізації ядерних амбіцій Тегерана.

Ці заходи означають, що американські підприємства-ділові партнери іранських фірм надалі не можуть контактувати з ними.

Також заморожують усі банківські рахунки іранських компаній, які перебувають під юрисдикцією США.

Радіо Свобода